شرکت پخش البرز با داشتن 195 خودرو با ظرفیت جمعا 1185 تن به صورت 24 ساعته و بعضا برای مشتریان خاص به صورت 12 ساعته کالاهای دارویی و مصرفی به سراسر کشور ، رسالت خود که همان ارسال سریع و سالم کالا به سراسر کشور می باشد را به انجام می رساند.

شرکت پخش البرز با دردست داشتن ناوگان حمل و نقل خود متشکل از 160 خودرو با ظرفیت 1057 تن و 35 خودرو با ظرفیت 128 تن و تمرکز بررسالت خود مردمان ارسال سریع و سالم کالاها به اقصی نقاط کشور می باشد و توانسته است به صورت 24 ساعته و بعضا برای مشتریان خاص به صورت 12 ساعته کالاهای دارویی و مصرفی و قابلیت ثبت تحویل کالا به مشتریان،ثبت برگشتی کالا و وصول مطالبات بصورت انلاین با توجه به تبلت های همراه رانندگان، رضایت مشتریان خود را هرچه بهتر جلب نماید.

از دیگر مزیت های خدمات و تکنولوژی شرکت پخش البرز ، قابلیت ثبت تحویل کالا به مشتریان ،ثبت برگشتی کالا و وصول مطالبات به صورت آنلاین در تبلت های همراه رانندگان می باشد.

  • ثبت برگشتی کالا و وصول مطالبات بصورت آنلاین توسط رانندگان
  • ثبت تحویل کالا به مشتریان بصورت آنلاین
  • ۱۱۸۵ تن ظرفیت ناوگان حمل و نقل
  • ۱۹۵ خودرو جهت توزیع

خدمات برای

صنایع

شرکت پخش البرز دارای انبارهای مجزا و سیستم لجستیک مجزا برای هردولاین دارو و کالاهای مصرفی می‌باشد.در لاین دارو، شرکت پخش البرز زنجیره توزیع سرد دارای دیتالاگر آنلاین را داراست که به صورت آنلاین دمای خودرو‌ها و انبارهای تمامی 25 مرکز توزیع را قابل کنترل نموده است و تمامی انبار‌ها از پروتکل هایGDPو GSP تبعیت می‌کنند.

خدمات برای

پایانه های فروش

تمامی مراکز توزیع شرکت پخش البرز در دو لاین دارو و کالاهای مصرفی مشغول به فعالیت می‌باشند که هرکدام از این دو لاین دارای تیم فروش و توزیع مجزا می‌باشند که با بروزترین سیستم‌های آنلاین و درخواست‌گیری توسط تبلت‌های مخصوص مدیریت و کنترل می‌گردند.

مناقصه ها و مزایده ها

mmnews

آخرین اخبار

news